Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Randevu Alabilirim ?

Anasayfa üzerinden randevu alabilirsiniz.

Yada aşağıdaki butona basarak randevunuzu alabilirsiniz

Book Appointment

Randevu Sırasında Ücret Öder Miyim ?

Hayır. Randevu sırasında herhangi bir ücret ödemezsiniz. DiyetGen diyetisyenleri randevu sırasında sizlerden ücret talep etmez. Sistem üzerinden herhangi bir ödeme talep edilmez.

Bulunduğum İlde Diyetisyeniniz Varmı ?

Bulunduğunuz ilde diyetisyenimizin olup olmadığını merak ediyorsanız İllere Göre Diyetisyen Sayfamızdan Filtreleyebilir size en uygun diyetisyeni seçebilirsiniz .

İllere Göre Diyetisyenleri Görmek İçin Tıklayınız

Randevu Değişikliği / İptali / Güncellemesi'ni Nasıl Yaparım ?

Web sitemiz üzerinde bulunan Randevunuzu Yönetin bölümünden randevularınız ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Eğer randevu aldığınız tarihte müsaitliğiniz bulunmuyor yada herhangi bir sebebten dolayı randevunuzu iptal etmek istiyorsanız bu bölümü kullanabilirsiniz .

Şifremi Unuttum ?

Danışan olarak hizmet aldığınız randevularınızı yönetmek için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız vardır. Şifrenizi unuttuysanız Bu link üzerinden şifre talep edebilirsiniz.

Randevum ile ilgili E-Posta Gelmedi ?

Randevularınız ile ilgili güncellemelerde tarafınıza E-Posta ile bildirim gönderilmektedir. E-Posta bildirimi almadıysanız randevu alırken e-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz. Bunu düzeltmek için bizimle iletişime geçebilir yada tekrardan yeni bir randevu alabilirsiniz.

Randevu Aldıktan Sonra Süreç Nasıl İşler ?

Randevu aldıktan sonra diyetisyenimiz randevunuzu kontrol ederek Onaylar yada İptal Eder. Herhangi bir değişiklik yaptığında diyetisyenimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.  Randevu aldıktan sonra diyetisyenimiz sizler ile iletişim kuracaktır. Bu süreç ortalama 24 saat sürebilir.

Ne Kadar Ödeme Yapacağım ?

DiyetGen , Danışanlar ile Diyetisyenler arasında köprü görevi görür. Danışanı ve Diyetisyeni 2 taraflı olarak korumaktadır. Diyetisyenimiz ile yaşayacağınız anlaşmazlıkları tarafımıza bildirebilirsiniz : [email protected]

Diyetisyenlerden hizmet aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı geri ödeme / iade talep edemezsiniz. Sağlık sektöründe aldığınız bir hizmetin ( bir ürün satışı veya nitel mal olmadığından ) geri ödemesi bulunmamaktadır.

DiyetGen , diyetisyenler ile danışanların ödeme süreçlerine dahil olmamaktadır. Ödeme yöntemleri ve paket tutarları ile ilgili diyetisyenlerimiz sizlerle iletişime geçecektir. 

Danışan Paneline Giremiyorum ?

Danışan paneline giriş yapabilmek için daha önce bir randevu oluşturmuş olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce bir randevu oluşturduysanız bu süreç içinde kullanıcı adı ve şifre ile kayıt yaptıysanız panele erişim sağlayabilirsiniz.

Sisteme yinede giriş yapamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz 

Diyetisyenlerin Lisans Numaralarını Sorgulama

Malesef Ülkemizde sahte diyetisyenler ( lisans eğitimi olmayan ) bulunmaktadır. Diyetisyen ünvanını kullanan sahtekarlar insanlara diyet listeleri yazmakta ve zayıflama adı altında sağlıksız bilimden uzak yöntemler sergilemektedir.

Bazı insanlar zayıfladığını iddia etsede ( bunların tamamı tehlikeli kimyasal yöntemler içeriyor olabilir ) verilen kiloların yanında sağlığınızdan bir parça koptuğunuda unutmayın. Özellikle hastalık geçmişiniz bulunuyorsa ölümle sonuçlanabilecek vakalara kadar gidebilmektedir.

Beslenme Diyetetik Platformu ‘nun Diyetisyen Sorgulama Sistemini Kullanarak Diyetisyenlerimizin Lisans Numaralarını YÖK Belge Doğrulama Sistem Alt Yapısını Kullanarak Doğrulayabilirsiniz .

Veriler YÖK tarafından Alınmaktadır.

Sorgulamak için Tıklayınız

Memnun Kalınmayan Hizmeti Raporlama

Eğer diyetisyenin sağladığı hizmetten memnun kalmadıysanız detaylı olarak bizlere  bilgi aktarabilir ve inceleme süreci başlatabilirsiniz .

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için danışan memnuniyetini önemsiyoruz.

 
Lütfen Hangi Sebeblerden Dolayı Memnuniyetsizlik Yaşadığınızı Bizlere Bildirin

>