DiyetGen Nedir ?

DiyetGen , Ülkemizde sağlıklı beslenme ve diyet konularında diyetisyenleri biraraya getiren bir oluşumdur. DiyetGen’de görev alan diyetisyenler özgün blog yazıları ile sisteme katkı sağlarlar. Bu makale ve blog yazılarının okunması için DiyetGen ekibi teknolojik tüm altyapıyı ve servisleri kullanır. Diyetisyenlerimizin yazıları ve içerikleri ne kadar çok bulunabilir olursa danışan bulma ihtimalide o kadar çok artar.

Ayrıca DiyetGen ekibi hali hazırda bir çok reklam kampanyalarıda yürütmektedir.  Otomatik olarak markanıza destek olmuş oluruz.

DiyetGen sistemini kullanan diyetisyenlerimiz Online Randevu Yönetim Panelini kullanırlar. ( Yıllık Kullanım Bedeli Bulunmaktadır ) Bu panel sayesinde danışanlarının bilgilerini saklayabilir veya randevularını yönetebilirler. Artık Karmakarışık excel dosyalarını kaybolma ihtimali olan evrakları unutun ! Nereye isterseniz gelen bir randevu paneli oluşturduk !

DiyetGen sisteminde eğer  adınıza bir randevu gelirse SMS ve E-Posta ile bilgilendirilirsiniz .Danışanınızda kullanıcı panelinden istediği zaman randevusunu erteleyebilir veya iptal edebilir. Sizde danışanınızın randevusunu istediğiniz bir zaman aralığına erteyebilir veya iptal edebilirsiniz .

DiyetGen Diyetisyenlerinin tamamı Diyetetik Platformu’nun geliştirdiği Diploma Sorgulama Sistemine Kayıtlıdır. Danışanların tamamı istediği diyetisyeni sistemden kontrol ettirebilirler.

DiyetGen diyetisyen ve danışan arasındaki ödeme altyapısına karışmamaktadır. Diyetisyenlerin kazançlarından herhangi bir komisyon almadığımızı bilmenizi istiyoruz. Kısacası yıllık abonelik ücretinin dışında bir ücret ödemiyorsunuz . Amacımız diyetisyenlerimiz ile birlikte Türkiye’nin en güçlü sağlıklı beslenme sesi olabilmek ! Bu nedenle emek sömüren komisyonculuk sistemini ortadan kaldırdık. Hem neden her randevudan bize para ödeyesiniz ki ? İsterseniz 1 yıl içinde 100.000 TL’lik gelir sağlayın isterseniz 100 TL’lik gelir sağlayın. Bize sadece ”İyi Kazançlar” dilemek düşüyor !

Daha Fazla Kurumsallık

Sistemi kullanarak profesyonel bir iş yaptığını gösterebilirsin.

Gelirini İzleyebilirsin

Herkesin bir hedefi var. Hedeflerini ve gelirlerini izleyebileceğin bir panel ile herşey çok kolay !

Danışanlar için Kolay Randevu

Danışanlarının rahatlıkla kullanabileceği online randevu sistemi ! Hatırlatmalar ve daha bir çok özellik !

Sosyal Medya Desteği

Sosyal medya entegrasyonlarını tamamen ücretsiz sunuyoruz.

Blog yazarak aktif kalabilirsin

DiyetGen diyetisyenleri özgün içerikler yazarak daha fazla danışan bulma ihtimallerini arttırırlar.

Komisyon Yok

Gelirlerinizden komisyon almayız.

Kupon ve Çekiliş Desteği

Çekiliş veya kampanya yapıyorsan ihtiyacın olan indirim kodlarını tanımlayabiliriz ! Böylelikle daha çok danışan çekebilirsin !

QR Kod Desteği

Danışanlarınız randevu aldıktan sonra karşılarına çıkan QR kodu akıllı telefonlarından okutarak takvimlerine alarm & hatırlatıcı olarak ekleyebilirler !

Nutrition Academy Desteği

Akademik çalışmalarınıza ve makalelerinize destek olabilmek için Academy Nutrition Kütüphane Sistemine Erişim Sağlarsınız

Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı

Eğer sosyal medya reklamı vermeye karar verirseniz . Uzmanlarımız sizlere yardımcı olacaklarını bilmenizi isteriz. Danışmanlık alabilirsiniz.

Çalışma Saatlerini Ayarlayın

İstediğiniz gün ve saatlerde randevu verebilir yada çalışmadığınız zamanları ayarlayabilirsiniz.

Size Özel Profil Sayfası

DiyetGen diyetisyenlerinin sistemimiz üzerinde profil sayfaları bulunmaktadır. İstediğiniz zaman bu profili güncelleyebiliriz.

Uzman SEO Desteği

Google’da bulunabilmeniz için SEO Uzmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz !

BİO Link Yönetimi

İnstagram’da birden çok link çıkışı yapmak isterseniz. BİO link sistemimizi kullanarak diğer kullanıcılara ciddi fark atabilirsiniz. Bu sayede danışanlarınıza birden çok link gösterebilirsiniz !

sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?

Sorularınız & Görüş & Önerileriniz & Şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz !

DiyetGen , Türkiye’deki diyetisyenler için teknolojik alt yapılar sunmaktadır. Günümüzde diyetisyenlerin yaşadığı teknik bir çok sorun bulunmaktadır. Bu sorunları teknolojik olarak çözmek ve daha güçlü bir sağlık danışmanlığı sistemi kurmak öncelikli hedeflerimizdendir.

Diyetisyenler günümüzde farklı kaynaklardan yada kendi imkanları ile danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmet esnasında 3.taraf destekleyicilere ihtiyaç duymaktadır. 3.Taraf hizmet verenler kurumların yada çözüm üreticilerin hiçbiri sadece diyetisyenlere hizmet vermemektedir. Multi hizmet anlayışlı işleyişler çalışıyor gibi görünsede aslında geliştirmeden uzaktır. Onlarca mesleği bir arada tutmak zordur. Ayrıca her mesleğin kendine göre özelleşmiş uygulamaları yada sektörel detayları bulunmaktadır. Bunların tamamı karşılamak günümüzde mümkün değildir. DiyetGen sadece diyetisyenlere yönelik bir projedir.

DiyetGen Projesi tüm diyetisyenlere açıktır. ( Sadece Mezun Diyetisyenlerimiz Başvuru Yapabilir ) 

DiyetGen diyetisyenlerini seçerken bir çok şeye önem veriyoruz. Ön yazılara , profil fotoğraflarına , istemiş olduğumuz belgelerin tamamlanıp tamamlanmadığına…

Eğer siz çalışma konusunda disiplinliyseniz ve birşeyler yapmalıyım ! diyorsanız başvurunuzu heyecanla bekliyoruz.

Projeyi geçerli olmayan sebeblerden dolayı yarıda bırakan veya performans düşüklüğü yaşayan diyetisyenler sistemden uzaklaştırılır. Tekrar sisteme başvuru yapamazlar. Marka adını korumak adına süreç karşılıksız fes edilir.

Lütfen bu kurallar çerçevesinde başvurunuzu yapınız

Hayır değilsiniz. Ancak arama motorlarında görüntülenebilmeniz için google’a katkı sağlamanız gerekir. Unutmayın : ne kadar çok özgün içeriğiniz olursa o kadar çok danışan bulma oranınız artacaktır.

Yıllık Sistem Abonelik Ücretleri Henüz Yayınlanmadı.

Beta Dönemi Kampanyası için ilk 6 Ay Ücretsiz Deneyebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular varsa +90 539 651 78 40 numaralı danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

>